Şehir Parçalayıcı

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma TerranDroid
Şehir Parçalayıcı mobil oyunu stres atmak isteyenler için mükemmel bir mobil oyundur.

Efsanevi vahşi bir canavarı eğitmek için elinizden gelen her şeyi yapmaya hazır mısınız? Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayacağınız Şehir Parçalayıcı mobil oyunu devasa bir canavarı konu alan farklı bir oyundur.  Oldukça gelişmiş modern bir şehirde deliler gibi sağa sola koşuşturarak dünyanın başına gelebilecek en korkunç kabus olmak için canavarın kontrolünü ele alın. 

İçerisinde bulunduğunuz şehrin altını üstüne getirebilir dilediğiniz gibi ortalığı dağıtabilirsiniz. Stres atmak için mükemmel bir oyun olarak gördüğüm Şehir Parçalayıcı mobil oyununda sizde devasa canavarın kontrolünü ele alın. Silahlı polisler, özel araçlar, tanklar, roketli arabalar ve hatta savaş uçakları ne pahasına olursa olsun senin bu çılgın hareketlerini durdurmak için uğraşacak. Fakat siz onlara karşı ayakta duracak ve yenilmeyeceksiniz. 

Etkileyici ve çok büyük boyutlardaki zararlardan sonra, canavarınız ilk halinden çok daha güçlü olacak ve insanlığın modern medeniyetini en dibine kadar yerle bir edecek güce ulaşacak. Bu da oyunu daha da keyifli hale getirecektir. Sizde devasa canavarın kontrolünü ele alarak şehrin altını üstüne getirin. 

Şehir Parçalayıcı indir